DENS 2017 - Byť Eko je In, buďte Eko aj Vy!

Bratislava, Žilina, Trnava, Banská Bystrica - DENS 2017 - Byť Eko je In, buďte Eko aj Vy!

Bratislava, Žilina, Trnava, Banská Bystrica
Sobota 3.6.2017
od 10:00
Piatok 9.6.2017
do 17:00
Bratislava, Žilina, Trnava, Banská Bystrica
Slovak Republic
23 účastníkov
Milí priatelia, portál Energie pre Vás () vás všetkých srdečne pozýva na 4. ročník osvetového podujatia DENS 2017, ktoré sa uskutoční priamo vo vašich mestách (BA, IKEA - 3. 6., ZA, Nám. A. Hlinku - 5.6., TT ,City Arena - nákupné centrum - 7.6., BB, Nám. SNP - 9.6.), vždy od 10:00 do17:00.

Čo pre Vás znamená pojem trvalo udržateľný rozvoj? Žijete a správate sa udržateľne? Aj naše podujatie vám prinesie pár tipov ako prispieť k záchrane našej "matky" Zeme, ktorú sa nám za posledné roky darí poriadne devastovať.
Prinášame vám informačné stánky k štedrým príspevkom na zateplenie rodinných domov či zvýhodneným úverom na obnovu panelákov (tieto informácie vám poskytnú priamo zástupcovia ministerstva a ŠFRB).Tento rok sme si pre vás pripravili aj novinky v podobe ekoinformácií zo sveta odpadov, keďže tam nás všetkých tlačí topánka. Ako sa stať domácnosťou bez odpadu? Aj to sa dozviete na našom podujatí a okrem toho vám ukážeme kompostéry aj samotný kompost. Chýbať nebudú ani staré dobré obnoviteľné zdroje energie, elektromobily, e- bikes.

Na svoje si prídu aj tí najmenší (EKO informácie pre deti hravou formou) a tešiť sa môžete na tombolu s atraktívnými cenami ako let helikoptérou či bicykel.

V súlade s mottom podujatia "Podporme dobrú vec - podporme sami seba" záštitu nad podujatím prevzali vedúci Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku pán Dusan Chrenek, primátori Ivo Nesrovnal pre Bratislavu, Peter Bročka, Ján Nosko, Igor Choma za čo im patrí naše srdečné poďakovanie.

Veľké ďakujem patrí partnerom a účastníkom podujati Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, Bratislava - Magistrát hlavného mesta SR, Žilina - mesto s tvárou, Mesto Trnava, Mesto Banská Bystrica, Ministerstvo dopravy a výstavby SR, Slovenská inovačná a energetická agentúra, Priatelia Zeme-CEPA, PRIATELIA ZEME SPZ (Friends Of The Earth Slovakia) DAPHNE-Inštitút aplikovanej ekológie, CEEV Živica, OLO - Odvoz a likvidácia odpadu, Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s., CNG SPP, Zelený bod, Greenway Infrastructure, Slovnaft, ZSE, Stredoslovenská energetika - SSE, Thermosolar Žiar, Heliport Liptov a moderátorom Adela Banášová a Jozef Kurilak, ktorí naše podujatie podporili. :)
Príďte a neoľutujete. Tešíme sa na vás. Byť Eko je In, buďte Eko aj Vy! :)
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Ukáž trochu lásky.

A daj nám like!

Ďakujeme.

Jedným palcom hore veľmi pomôžete.

Ďakujeme.